PRASIDEDA AB „LINAS AGRO GROUP“ FINANSUOJAMO KONKURSO „MOKYKLOS PILIETIS“ RINKIMAI!

Buvęs gimnazijos mokinys ir ALUMNI narys AB „Linas Agro Group“ valdybos narys Andrius Pranckevičius, apdovanoja piniginiu prizu – 2899 eurų tris pilietiškiausius gimnazistus.

Premijų verti tie, kurie yra:
• Atsakingi už savo veiksmus: deda visas pastangas vykdydami užduotis, yra patikimi;
• Pareigingi: vykdo visas užduotis, pareigą atlieka iki galo ;
• Nuoširdūs, atlaidūs, jautrūs kitiems;
• Teisingi, sąžiningi, turi savo nuomonę, moka pripažinti savo klaidas;
• Pagarbūs sau, kitiems ir bendruomenei;
• Patikimi, verti kitų pasitikėjimo, moka dirbti komandoje;
• Didelis dvyliktokų indėlis į mokyklos sėkmę.

RINKIMŲ EIGA:
• Sausio 15-24 d. – kandidatų agitacija;
• Sausio 27-31 d. – rinkimai;
• Vasario 3-4 d. – rezultatų paskelbimas;
• Vasario 14 d. – apdovanojimų ceremonija.

KANDIDATAI (sudėti atsitiktine tvarka):
• Tadas Raudonis, IVA
• Gintarė Petraitytė, IVA
• Benas Ridikas, IVA
• Aaronas Canbolat, IVB
• Domantė Lyškutė, IVB
• Gabrielė Kučytė, IVB
• Mindaugas Laskovas, IVD
• Greta Tamoliūnaitė, IVD
• Erikas Lapienė, IVD
• Antanas Balčėtis, IVD

Linkime sėkmės!

Sveikiname filologų konkurso laimėtojus!

Sveikiname Domą Gintautą (Ib) tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso miesto etape laimėjusį I vietą! Domo mokytoja Rūta Grinkienė.

Sveikiname Aroną Canbolat (IVb) Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso miesto etapo poezijos sekcijoje darbas pripažintas geriausiu! Mokytoja Lina Kilkuvienė.

Sveikiname Antaną Balčėtį (IVd) Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso miesto etapo prozos sekcijoje darbas pripažintas geriausiu! Mokytoja Laima Kuodienė.

Sveikiname Danylą Navicką (Ib) Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso miesto etapo vertimų sekcijoje darbas pripažintas geriausiu! Mokytojos Audronė Balčiūnienė ir Rūta Grinkienė.

Sveikiname Kristiną Stepanovą (IIIf) Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso miesto etapo vertimų sekcijoje darbas pripažintas geriausiu! Mokytojos Rima Rudytė ir Beata Viederienė.

Meninio skaitymo konkursas

Š. m. sausio 15 d. gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas, skirtas J. Tumo – Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms. Mokiniai renginį pradėjo literatūrine kompozicija „Laimės ieškojau kitiems, o pats tapau laimingas“, atspindinčia rašytojo asmenybės įvairiapusiškumą bei spalvingumą. Po to gimnazistai stengėsi įtaigiai perteikti auditorijai tuos tekstus, kurie jiems artimi. Geriausiai pavyko šiems mokiniams: I vieta skirta Mindaugui Laskovui (IVd) – mokytoja Laima Kuodienė, II vieta atiteko Aronui Canbolat (IVb), III vieta – Mantui Bobinui (IVa) – mokytoja Lina Kilkuvienė.  Gimnazijos garbę miesto meninio skaitymo konkurse gins Mindaugas Laskovas ir Aronas Canbolat. Bendruomenė linki jiems sėkmės, siekiant aukščiausio įvertinimo.

Lietuvių kalbos mokytojos

Chemijos olimpiados nugalėtojai

Sveikiname Martyną Vaznonį (IVd) Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape užėmusį I vietą (mokytoja Ina Kytrienė)!
Sveikiname Vytautą Varžinską (IVb) Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape užėmusį I vietą (mokytoja Laima Bajorūnienė)!
Linkime sėkmės chemijos olimpiados respublikiniame etape!

Atmintis gyva, nes liudija

Mes kasmet prisijungiame prie jau 29 metus Lietuvoje vykstančios pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.
Visoje Lietuvoje tradiciškai uždegamos žvakės simbolizuoja laisvės gynėjų laužus prie parlamento, apgintos laisvės šviesą ir pergalę prieš brutalią jėgą, atmintį ir susikaupimą pagerbiant žuvusius ir nukentėjusius.
Tikimės, kad kartu visoje Lietuvoje degdami žvakutes mokiniai pajuto nors dalelytę to vienybės jausmo, kuris apjungė tautą 1991 metais…