Gimnazijos laikraštis „Skaityk“

Panevėžio 5-osios gimnazijos laikraštis „Skaityk“ leidžiamas nuo 2007 m. gruodžio mėn. Laikraštis „Skaityk“ – tai objektyvus leidinys, kuris ne tik išsamiai informuoja, bet ir leidžia į viską pažvelgti kitu kampu. Mes nekuriame ar sprendžiame problemas, mes jas leidžiame atrasti, pažinti, suvokti. Niekada nesiekiame kurti ir plėtoti blogį. Mes už gėrį. Galbūt todėl kiekvienas leidinys išsiskirs nauja sėkmės istorija ir leis pažinti mūsų gimnaziją kaip šiltos visuomenės ir tikrųjų, antrų namų vietą.

Laikraščio redakcija – tai vieta, kurioje laukiamas kiekvienas. Turi idėją? Esi pasipiktinęs? O galbūt šiandien tavo sėkmingiausia diena? Nesivaržyk! Aprašyk savo istoriją ir pasidalink savo mintimis su visais, kuriuos matai koridoriuose kiekvieną dieną. O gal informuok ir mes parašysime.

Redaktorė: Greta Aleknaitė (IVd)

Laikraščio leidimą globoja: lietuvių kalbos mokytoja Rūta Grinkienė

Korespondentai: Urtė Libertavičiūtė (Ie), Saulė Vaitkevičiūtė (IIIa), Gerda Rasiulytė (IIIa), Jokūbas Jurėnas (IIIa), Lukrecija Zlatkutė (IIIb), Goda Giedrikaitė (IIIe), Aisatė Balčiūnaitė (IVd), Benita Kvietkauskaitė (IVd).