Gimnazijos laikraštis „Skaityk“

Panevėžio 5-osios gimnazijos laikraštis „Skaityk“ leidžiamas nuo 2007 m. gruodžio mėn. Laikraštis „Skaityk“ – tai objektyvus leidinys, kuris ne tik išsamiai informuoja, bet ir leidžia į viską pažvelgti kitu kampu. Mes nekuriame problemų, mes jas leidžiame atrasti, pažinti, suvokti. Niekada nesiekiame kurti ir plėtoti blogio. Mes už gėrį. Galbūt todėl kiekvienas leidinys išsiskiria nauja sėkmės istorija ir leidžia pažinti mūsų gimnaziją kaip šiltą, draugišką bendruomenę ir kaip antrus mokinių namus.

Laikraščio redakcija – tai vieta, kurioje laukiamas kiekvienas. Turi idėją? Esi pasipiktinęs? O galbūt šiandien tavo sėkmingiausia diena? Nesivaržyk! Aprašyk savo istoriją ir pasidalink savo mintimis su visais, kuriuos matai koridoriuose kiekvieną dieną. O gal informuok ir mes parašysime.

Redaktorės: Gerda Rasiulytė (IVa), Lukrecija Zlatkutė (IVb)

Laikraščio leidimą globoja lietuvių kalbos mokytoja Rūta Grinkienė

Korespondentai: Urtė Libertavičiūtė (IIe), Saulė Vaitkevičiūtė (IVa), Gerda Rasiulytė (IVa), Jokūbas Jurėnas (IVa), Lukrecija Zlatkutė (IVb), Goda Giedrikaitė (IVe), Liepa Grubinskaitė (IIe) ir kt.