Pasiekimai

  • 2020-2021 m.mkonkursų, olimpiadų, varžybų ir kt. nugalėtojai:

    Sveikiname Domą Gintautą, IIb klasės mokinį, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo III vietos laimėtoją (mokytoja Rūta Grinkienė)!

    Julitą Tičkaitę, IIb klasės mokinę, Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso (poezijos sekcija) miesto etapo II vietos nugalėtoją, mokytoja Rūta Grinkienė.

    Gabiją Kopūstaitę, IIc klasės mokinę, Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso (prozos sekcija) miesto etapo II vietos nugalėtoją, mokytoja Beata Viederienė.

    Danylą Navicką, IIb klasės mokinį, Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso (vertimų sekcija) miesto etapo I vietos nugalėtoją, mokytojos Audronė Balčiūnienė ir Rūta Grinkienė.

    Sikorą Poleščiuk, IIb klasės mokinę, Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso (vertimų sekcija) miesto etapo II vietos nugalėtoją, mokytojos Audronė Balčiūnienė ir Rūta Grinkienė.

    Niką Strukovą, klasės mokinį, 59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapo III vietos laimėtoją!

    Grėtą Bilevičiūtę, klasės mokinę, 59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapo III vietos laimėtoją!

    Gustę Jakučiūnaitę, klasės mokinę, 59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapo III vietos laimėtoją!

    Sveikiname IIb klasės mokinį Igną Siniaką miesto 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiados II etape laimėjusį III vietą!

     

    2019-2020 m. m. konkursų, olimpiadų, varžybų ir kt. nugalėtojai:

    Sveikiname Domantą Matekonį (Ia) laimėjusį II vietą respublikiniame kompiuterinių piešinių konkurse „Mano šeima“. Mokytoja Jolita Stankevičienė

    Sveikiname Elžbietą Patapaitę (IIf) Europos egzamino finalo dalyvę ir laimetoją!

    Sveikiname Domą Gintautą (Ib) Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioniniame etape laimėjusį III vietą!

    Dvigubą pergalę Panevėžio m. Mokyklų Žaidynėse smiginio varžybose iškovojo 5-osios gimnazijos merginų: Elžbieta Patapaitė IIf kl. ir Marta Malinauskaitė IIf kl. ir vaikinų komandos: Ugnius Vilimas IIIe kl. ir Šarūnas Šulskis IVc kl. Komandos vadovas V. Gerta. Sveikiname čempionus ir linkime sėkmės Lietuvos Mokyklų Žaidynėse!

    Sveikiname IIIf klasės mokinę Gabiją Lunskytę miesto dailės olimpiadoje laimėjusią III vietą!

    Š. m. vasario 25 d. vyko Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etapas, kuriame sėkmingai dalyvavo gimnazijos mokiniai:
    II vieta – Evelina Racevičiūtė, IIIb, mokytoja Gitana Tidikytė
    III vieta – Matas Kazlauskas, IIIc, mokytoja Jūratė Jankevičienė
    III vieta – Liepa Grubinskaitė, IIIe, mokytojas Paulius Grinkas

    III vieta – Henrikas Mingaila, IIIa, mokytoja Gitana Tidikytė

    Sveikiname Eveliną Racevičiūtę, IIIb, kuri vyks į istorijos olimpiados III etapą Vilniaus Universitete balandžio 24-25 d.!
    Š. m. vasario 13 dieną Panevėžio miesto tinklinio varžybose mūsų gimnazijos vaikinų komanda iškovojo II-ąją vietą.
    Sveikiname vaikinus Mantą Stašiskį (IIa), Algimantą Uksą (IIf), Nojų Rinkevičių (Ie), Gytį Spundzevičių (IIf), Beną Teišerskį (IIf), Matą Chatkevičių (IIf), Danylą Navicką (Ib), Simą Ruževičių (IId), Faustą Karpavičių (Ie) ir jų kūno kultūros mokytoją Audrių Butautą!

    Sveikiname Lietuvos mokinių muzikos olimpiados miesto etapo nugalėtojus: II vieta – Domas Gintautas (Ib), III vieta – Klaudija Jurkevičiūtė (IIIc). Dėkojame akompaniatoriams IIe klasės mokinei Vaivai Žitiniavičiūtei (gitara) ir IIIe klasės mokiniui Ryčiui raginiui (akordeonas) ir mokytojai Rūtai Remenytei-Linkonei,

    Sveikiname geriausiai besimokančius gimnazistus pagal I pusmečio rezultatus (pažymių vidurkius):

    Racevičiūtė Evelina, IIIb – 9,89

    Žygas Aidas, IIIb – 9,88

    Būgaitė Aistė, IVd – 9,78

    Lapienė Erikas, IVd – 9,78

    Patapaitė Elžbieta, IIf – 9,71

    Jakučiūnaitė Gustė, IIIc – 9,67

    Vepštaitė Julija, IIIb – 9,63

    Šulskus Mantas, IIIc – 9,63

    Grubinskaitė Liepa, IIIe – 9,63

    Mikėnas Armandas, Ib – 9,57

    Svilytė Emilė, IIf – 9,57

    Libertavičiūtė Urtė, IIIe – 9,56

    Remeikis Justas, IIIe – 9,56

    Butėnaitė Gabija, Ie – 9,5

    Gintautas Domas, Ib – 9,5

    Binkytė Monika, IIIc – 9,5

    Viplentaitė Paulina, IIIc – 9,5

    Kripaitis Armandas, IVc – 9,5

    Kliukinas Deividas, IVb – 9,4

    Švežikaitė Akvilė, IIIb – 9,4

    Mazaliauskaitė Ugnė, IIe – 9,4

     

    Lietuvos mokyklų žaidynių, kalnų slidinėjimo snieglente varžybose iškovota II vieta! Gintarė Petraitytė IVa
    Gabija Mažylytė IVa
    Miglė Bialkauskaitė IVa
    Kūno kultūros mokytojas Vidmantas Gerta

    Sveikiname Respublikinės geografijos olimpiados ,,Adventur“ 3 – osios vietos laimėtoją Domą Jurevičių (IB) ir 2 – osios vietos laimėtoją Nojų Styrą (IIF), kuriam pritrūko vos 1 taško iki 1-osios vietos ir pagrindinio prizo laimėjimo.

    Sveikiname Aroną Canbolat (IVb) Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso miesto etape laimėjusį III vietą! Arono lietuvių kalbos mokytoja Lina Kilkuvienė.

    Sveikiname Lietuvos mokinių biologijos olimpiados miesto etapo nugalėtojus:
    II vieta – Elžbietą Patapaitę (IIf), mokytoja V. Kizienė
    III vieta – Gytis Spundzevičius (IIf), mokytoja V. Kizienė
    III vieta – Karolina Katinaitė, (IIf), mokytoja V. Kizienė

    Sveikiname miesto anglų kalbos konkurso (9-10 kl.) nugalėtojas ir jų mokytojas:
    I vieta – Melita Bartkutė (IId), mokytoja Eugenija Šeputienė
    II vieta – Elžbieta Patapaitė (IIf), mokytoja Aušrelė Matonienė
    III vieta – Vaiva Žitiniavičiūtė (IIe), mokytoja Genovaitė Simanavičienė

    Sveikiname Niką Strukovą (IIf) miesto matematikos olimpiados II etape laimėjusį III vietą! Niko mokytoja Zinaida Pocienė.

    Sveikiname Domą Gintautą (Ib) tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso miesto etape laimėjusį I vietą! Domo mokytoja Rūta Grinkienė.

    Sveikiname Aroną Canbolat (IVb) Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso miesto etapo poezijos sekcijoje darbas pripažintas geriausiu! Mokytoja Lina Kilkuvienė.

    Sveikiname Antaną Balčėtį (IVd) Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso miesto etapo prozos sekcijoje darbas pripažintas geriausiu! Mokytoja Laima Kuodienė.

    Sveikiname Danylą Navicką (Ib) Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso miesto etapo vertimų sekcijoje darbas pripažintas geriausiu! Mokytojos Audronė Balčiūnienė ir Rūta Grinkienė.

    Sveikiname Kristiną Stepanovą (IIIf) Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso miesto etapo vertimų sekcijoje darbas pripažintas geriausiu! Mokytojos Rima Rudytė ir Beata Viederienė.

    Sveikiname Martyną Vaznonį (IVd) Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape užėmusį I vietą (mokytoja Ina Kytrienė)!

    Sveikiname Vytautą Varžinską (IVb) Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape užėmusį I vietą (mokytoja Laima Bajorūnienė)!
    Linkime sėkmės chemijos olimpiados respublikiniame etape!

    Gimnazijos mokiniai 2019 m. gruodžio 4 dieną tarpmokyklinėse  svarsčių kilnojimo varžybose iškovojo II vietą! Sveikiname: Gabiją Mažylytė (IVa), Luką Kaminskaitę (IIb), Roką Meškelę (IVa), Darijų Ivanauską (IId), Nojų Rakauską (If), Jokubą Gugą (IIf), Beną Ridiką (IVa), Teodorą Bagdanskį (IVa). Kūno kultūros mokytojas Vidmantas Gerta