Pasiekimai

uzsienio kalbu pasiekimai

APDOVANOJIMAI MOKINIAMS

• 2018-02-06 vyko Panevėžio miesto štangos spaudimo varžybos.Mūsų gimnazijos komanda: Gabija Biraitė (IId), Justinas Urbonas (IIIc), Normantas Kazulis (IIIa),  Matas Urbonavičius (IVd), Modestas Jovaiša (IVb), Karolis Lukas Beliackas (IVd), Elvinas Kulbeckas (IVb), Titas Juškauskas (IId) iškovojo II vietą. Sveikiname! Komandos vadovas mokytojas Vidmantas Gerta
  • Sveikiname Luką Krivicką, IVa klasės mokinį, 66-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados miesto etape, 12 klasių mokinių grupėje užėmusį III vietą! (mokytoja Loreta Geleževičiūtė)
  • Sveikiname Vytautą Varžinską (IIb kl.) 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape 10 klasių mokinių grupėje užėmusį II-ąją vietą! Mokytoja Laima Bajorūnienė.
  • Sveikiname Gabrielę Petrauskaitę (IVd kl.) 51-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape 12 klasių mokinių grupėje užėmusią II-ąją vietą! Mokytoja Ina Kytrienė.
  • Sveikiname Edgarą Iljiną (IIe kl.) 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados miesto etape 10 klasių mokinių grupėje užėmusį I-ąją vietą!

Edgarui linkime sėkmės  biologijos olimpiados respublikiniame etape!

• Sveikiname Rugilę Šiukščiūtę (IIId kl.) 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados miesto etape 11 klasių mokinių grupėje užėmusią III-ąją vietą!
  • Sveikiname 5-osios gimnazijos  komandą: Mantą Telišauską, Ia kl., Tadą Kulį, IIIc kl., Gediminą Šichovcovą, Ib kl., Urtę Juškauskaitę, IVa kl. 2017-2018m. m.  Panevėžio m. moksleivių šachmatų varžybose užėmusius II-ąją vietą! Komandos vadovas  kūno kultūros mokytojas Vidmantas Gerta
  • Sveikiname gimnazijos merginų (2002 m. gimimo metų ir jaunesnių) rankinio komandą Panevėžio miesto mokinių rankinio varžybose užėmusias II-ąją vietą: Gerdą Šibirkštytę, Ic kl.Agotą Cižauskaitę, Ib kl.Gabrielę Solominaitę, Ib kl.Vestą Jančytę, Id kl.Dovilę Čekanauskaitę, Ia kl.Pauliną Indreliūnaitę, Ia kl.Ernestą Palionytę, Ia kl.

Gabiją Lunskytę, If kl.

Rugilę Gaižauskaitę, If kl.

Viltę Valilionytę, Id kl.

Liviją Urbonaitę, Id kl.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Genovaitė Ramanauskienė