Pasiekimai

uzsienio kalbu pasiekimai

APDOVANOJIMAI MOKINIAMS

  • Sveikiname gimnazijos komandą: Rytis Pilkauskas IIIa kl. Vytautas Rapšys IVc kl. Tadas Kirdeikis IIIa. kl. Laurynas Karpavičius Ivf kl.  Benas Navikas IIa kl. Rytis Sakalauskas IVa kl. Nojus Zelionka IIIe kl. tarpmokyklinėse vaikinų rinktinių krepšinio varžybose, skirtose Lietuvos šimtmečiui paminėti iškovojusią III vietą.

    Komandos vadovas kūno kultūros mokytojas Vidmantas Gerta

  • Sveikiname gimnazijos mokinių komandą užėmusią III vietą II Lietuvos respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje „Linksmai, išradingai, turiningai“!
  • Sveikiname gimnazijos merginų komandą Lietuvos mokyklos futsalo žaidynėse 10 kl. ir jaunesnių amžiaus grupėje Panevėžio miesto savivaldybėje iškovojus I vietą!
    Lietuvos mokyklos futsalo žaidynėse 10 kl. ir jaunesnių amžiaus grupėje Panevėžio apskrities finale iškovojus I vietą!
  • Gimnazijos vaikinų tinklinio komanda iškovojo II-ąją vietą Lietuvos mokyklų žaidinių zoninėse varžybose. Sveikiname Kostą Melnikavičių, Id; Nikodemą Plešką, Id; Nojų Makačiūną, Ie; Astijų Pūką, Ie; Beną Ridiką, IIa; Edviną Turčinską, IId; Mantą Gabrį, IId. Komandos vadovas kūno kultūros mokytojas Audrius Butautas
  • Sveikiname Panevėžio m. moksleivių tinklinio varžybų I vietos nugalėtojus (2001 m. gimimo ir jaunesni) vaikinus. Kūno kultūros mokytojas Audrius Butautas
  • 2018-03-14 vyko tarpmokyklinės smiginio varžybos.
 Merginos:
Simona Piščikaitė IVb kl. ir Evelina Šataitė IIId kl. iškovojo I vietą.
 Vaikinai:
Ugnius Vilimas Ie kl. ir Mantvydas Grabauskas IIId kl. užėmė III vietą.
 Komandos vadovas mokytojas Vidmantas Gerta.
  • IId klasės mokinė Greta Tamoliūnaitė laimėjo ASSIST programos konkursą (teisę 2018 – 2019 m.m. mokytis Jungtinėse Amerikos Valstijose).
  • Sveikiname IVa klasės mokinę Pauliną Stancelytę Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etape laimėjusią III vietą (mokytoja Gitana Tidikytė).
  • 2018-02-06 vyko Panevėžio miesto štangos spaudimo varžybos.Mūsų gimnazijos komanda: Gabija Biraitė (IId), Justinas Urbonas (IIIc), Normantas Kazulis (IIIa),  Matas Urbonavičius (IVd), Modestas Jovaiša (IVb), Karolis Lukas Beliackas (IVd), Elvinas Kulbeckas (IVb), Titas Juškauskas (IId) iškovojo II vietą. Sveikiname! Komandos vadovas mokytojas Vidmantas Gerta
  • Sveikiname Luką Krivicką, IVa klasės mokinį, 66-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados miesto etape, 12 klasių mokinių grupėje užėmusį III vietą! (mokytoja Loreta Geleževičiūtė)
  • Sveikiname Vytautą Varžinską (IIb kl.) 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape 10 klasių mokinių grupėje užėmusį II-ąją vietą! Mokytoja Laima Bajorūnienė.
  • Sveikiname Gabrielę Petrauskaitę (IVd kl.) 51-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape 12 klasių mokinių grupėje užėmusią II-ąją vietą! Mokytoja Ina Kytrienė.
  • Sveikiname Edgarą Iljiną (IIe kl.) 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados miesto etape 10 klasių mokinių grupėje užėmusį I-ąją vietą!

Edgarui linkime sėkmės  biologijos olimpiados respublikiniame etape!

  • Sveikiname Rugilę Šiukščiūtę (IIId kl.) 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados miesto etape 11 klasių mokinių grupėje užėmusią III-ąją vietą!
  • Sveikiname 5-osios gimnazijos  komandą: Mantą Telišauską, Ia kl., Tadą Kulį, IIIc kl., Gediminą Šichovcovą, Ib kl., Urtę Juškauskaitę, IVa kl. 2017-2018m. m.  Panevėžio m. moksleivių šachmatų varžybose užėmusius II-ąją vietą! Komandos vadovas  kūno kultūros mokytojas Vidmantas Gerta
  • Sveikiname gimnazijos merginų (2002 m. gimimo metų ir jaunesnių) rankinio komandą Panevėžio miesto mokinių rankinio varžybose užėmusias II-ąją vietą: Gerdą Šibirkštytę, Ic kl.Agotą Cižauskaitę, Ib kl.Gabrielę Solominaitę, Ib kl.Vestą Jančytę, Id kl.Dovilę Čekanauskaitę, Ia kl.Pauliną Indreliūnaitę, Ia kl.Ernestą Palionytę, Ia kl.Gabiją Lunskytę, If kl.Rugilę Gaižauskaitę, If kl.Viltę Valilionytę, Id kl.Liviją Urbonaitę, Id kl.Kūno kultūros mokytoja metodininkė Genovaitė Ramanauskienė