Priėmimo sąlygos

Priėmimas į darbą:
1. Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu direktorius skiriamas pareigoms atviro konkurso būdu neterminuotai, atleidžiamas teisės aktų nustatyta tvarka.
2. Direktoriaus pavaduotojus, mokytojus ir kitus darbuotojus į darbą priima ir iš jo atleidžia direktorius norminių aktų nustatyta tvarka.

2018 m. gruodžio  20 d. Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-388 patvirtintas Mokinių priėmimo į Panevėžio miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

Į gimnazijos I ir III klases priėmimas vyksta centralizuotai Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Laisvės a. 23) nuo kovo 1 iki 31 d. Nuo balandžio 1 d. tęsiamas priėmimas į laisvas vietas pagal prašymo gavimo datą ir laiką.